Hotel Alpský Špindlerův Mlýn

.Alpský hotel se nachází ve velmi klidném prostředí - v údolí Svatý Petr ve výšce 850 m n.m., které je součástí Špindlerova Mlýna. Pěšky se do centra dostanete přibližně za 10 - 15 min. Velkou výhodou je snadná dostupnost sportovního areálu Svatý Petr, který je vzdálen pouhých 5 min. pěšky od hotelu. Areál Svatý Petr je nejvýznamnějším centrem sportovního dění ve Špindlerově Mlýně. Údolí Svatého Petra je z východní strany uzavřeno Luční loukou. Právě zde v tomto údolí, poblíž nejznámějšího lyžařského střediska se nachází ALPSKÝ HOTEL


Alpský hotel Vám může nabídnout ubytování ve dvou-, třílůžkových pokojích a apartmánech. Kapacita hotelu je 27 pokojů (včetně depandance „Domeček“). Pokoje v Hotelu Alpský ve Špindlrově Mlýně jsou vybaveny vlastním WC/ sprchou, fénem,TV-sat, minibarem, trezorem a telefonem.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-alpsky@toprague.cz
Adresa: Svatopetrská 45 Špindlerův Mlýn


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Alpský Špindlerův Mlýn věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Alpský Špindlerův Mlýn se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Hodnotový voucher:


Věnujete hodnotový voucher a nemusíte vyzvídat, kdy má obdarovaný čas anebo o jaké hotelové služby by mohl mít zájem. Příjemce voucheru si vše může vybat sám a tím se Váš dárek stane hodnotným i milým překvapením. Platnost voucheru jeden rok poskytne dostatek času k jeho čerpání. Náš voucher si můžete přizpůsobit:


Náhled:

Dárkový voucher

Hotel Alpský Špindlerův Mlýn ❤ Předplacený voucher na čerpání hotelových služeb


v hodnotě 5 000 Kč
Číslo voucheru: 000 000 000                 Platnost do: 21.10.2022

Přejeme krásný pobyt.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist